24.4 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaManşetAylin Sözer Cinayeti

Aylin Sözer Cinayeti

Bir kadın daha vahşice katledildi. Özellikle son yıllarda artan kadın cinayetleri ve kadına şiddet olayları yüzünden günümüzde hiçbir kadın kendini güvende hissetmiyor. Öyle ki kadınlar artık gece yalnız başına sokakta yürümekten bile korkar hale geldi. Bunun sebebi ise kadına şiddet ve daha da kötüsü kadın cinayetleri. Bunun önüne geçmek için yapılacak birçok şey var ancak konumuz şuan bu değil. Bugün bir kadın daha cinayete kurban gitti ve ardında onlarca sevdiği insanı bırakıp toprak ile birleşti. Vahşice katledilen bir kadın örneği daha gördük bugün. Aylin Sözer cinayeti hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Aylin Sözer Cinayeti
Aylin Sözer Cinayeti

Yine Bir Kadın Daha Katledildi

Üniversite öğretim görevlisi Aylin Sözer’in boğazını keserek öldürdükten sonra İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğünde gözaltına alınan Kemal A. uygulanan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.  Kemal A. polisteki ifadesinde suçunu itiraf etti. Aylin Sözer’le 2009 yılında internet üzerinden tanıştıklarını söyledi. Şüpheli, olay gününde uyuşturucu madde kullandığını kıskançlık tartışması sonucu Aylin Sözer’i öldürdüğünü söyledi.

Olayın ardından Aylin Sözer’in banka hesabından 260 bin lirayı kardeşinin hesabına göndermeye çalıştığı tespit edilen şüphelinin, geçmişte de basit yaralama suçundan iki kez karakola geliş kaydı bulunduğu yakalandığında ise üstünde 3 gram uyuşturucu madde bulunduğu öğrenildi.

Cinayet Büro Amirliğinde gece boyunca ifadesi alınan şüpheli Kemal A., işlemleri bittikten sonra Asayiş Şube Müdürlüğünden mahkemeye gönderildi. Şüpheli Kemal A. basın mensuplarının sorularına yanıt vermedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar