Balık Burcu Özellikleri

0
28

Elementi su ve taşı ay taşı olan balık burcu özellikleri arasında sadakat, sabır ve dürüstlük öne çıkıyor. Balık burcu kadını ve erkeği özellikleri hakkında tüm detaylara, yazının devamında yer verilmiştir. Akrep, yengeç ve başak burçları ile muazzam ölçüde anlaşan başak burçları, koç, oğlak ve kova burçları ile hiç anlaşamazlar. Uğurlu sayıları 3 ve uğurlu günleri ise Perşembe günüdür.

Balık Burcu Özellikleri Nelerdir?

Dürüst, sabırlı, duyarlı, uysal, vicdanlı ve sadık olmayı balık burcu özellikleri arasında görebilirsiniz. Her ortama kolayca atak uydururlar. Dış etkenlerden oldukça fazla etkilenirler. Kurduğu hayallerin içinde oldukça çok mutludurlar. Akıllı ve kurnazdırlar, sinirli yapıları korkutucudur. Bir çoğumuz balık burçlarının duygusal olarak biliriz ama balık burçlarının kırılgan yapıları altında çok güçlü kişilikleri vardır. Duygusallığı bir anda kenara bırakıp; yeni yaşamları için ilk adımı atarlar. Çevresinde çokça insan bulunur, hiçbir zaman yalnız kalmazlar.

Fiziksel olarak, kolları ve bacakları kısadır. Kahverengi gözlü, uykulu gibi yorgun bakışları vardır. Kilo almaya müsaittirler. Hassaslardır, kafalarına bir konu takıldığında kendi dünyalarına çekilirler. Alkol ve uyuşturucuya dayanıksız ol adlarına rağmen, almamak için sebep göremezler. Yapılan astrolojik çalışmalara göre; intihara meyilli birçok insanın balık burcu olduğu görünmüştür. Çabucak hasta oldukları için de kış mevsimi balıklar için hiç de kolay değildir.

Balık Burcu
Balık Burcu

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Hayal dünyaları oldukça geniştir. Her ne kadar aşk hayatlarında hayal kırıklığı yaşasalar da her zaman gerçek aşkın varlığına inanırlar. Onlar için her yeni aşk, yeni bir umuttur. Alışkınlıklarından çabuk kurtuldukları için, acılarını çabuk unutur ve yeni aşka atılabilirler.

Evliliği arzulayan bir burçtur, bir aile olmak da ısrarcı olurlar. Balık burcu kadını geçmişine takılıp kalabilir, kimsenin bu durum hakkında da kötü konuşmasını kabuk etmez. Kolay affetmezler, aldatılmak ve aldatmak hayatların da ye almaz. Aşkta mantıktan çok duyguları ön plandadır.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeği, yalnızdır. Ne zaman, nasıl davranacağını hiç belli olmaz. Hep kendi halindedir. Eğer ona ayak uyduramazsanız sizi bırakıp gidebilir. Gizemli tavırları ile çevresine hep bir yabani gibi görünür. Korunmaya ihtiyaç duyarlar, bu şekilde kendilerini güvende hissederler. Ata erkil yapıda bilinen balık burcu erkekleri, genel anlamda balık burcu özellikleri ile eksiksiz donatılmış kimseler olarak karşımıza çıkmakta ve burcunun tüm önemli özelliklerini taşımaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here