24.4 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAşk ve ilişkilerBilinçaltının Muhteşem Gücü 7

Bilinçaltının Muhteşem Gücü 7

Merhaba Sevgili Dostlar

Bilinçaltının muhteşem gücünün 7. bölümünde

Öncelikle Bilinç öyle bir şeydir ki her şey buraya bağlıdır ve yaptığınız veya yapacağınız her şey buraya bağlıdır. Çünkü bilincinizde yaşadığınız şeyler günlük yaşantınızı etkiliyor ve bu da insan ilişkilerinize kadar yön veriyor. Öyle ki her insan bilincini yerinde tutmak için türlü meditasyonlar ve çalışmalar yapıyor. Peki bu bilinç nedir? Mucizeleri nelerdir gelin anlatayım.

Bilinçaltı Neler Yapar?
Bilinçaltı Neler Yapar?

Bilinçdışı Başka Neler Yapar?

Bilinçdışı zihniniz yaşamı odak noktası yapar. Bu sebeple bilinçli zihninizi önemsemelisiniz. Bilinçli zihniniz doğru mantıkla besleyin. Bilinçdışı zihniniz alışmış olduğunuz zihinsel kalıpları tekrar edecektir. Bu yüzden,21 gün-90 gün önerileri vardır. Siz sihirli lambasınız. Tek yapmanız gereken lambayı ovalayıp cininizi çıkartıp, dileğinizi dilemek. İstediğin her şeyi isteyip, alabilirsiniz.

Mıknatıslı bir parça demir, ağırlığının en az 10 katını kaldırabilir. Fakat bu demirin mıknatıs özelliğini alırsanız, kuş tüyünü bile kaldıramaz.

Aynı duruma benzer 2 tür insan vardır. Mıknatıslanmış kişiler güven ve inançla doludur. Beklentisiz teslimiyettedirler. Başarılı olmak ve kazanmak için doğduklarının farkındadırlar.

2.tür insanların mıknatısları yoktur. Onlar korku ve kuşkuyla doludur. Önlerine bir fırsat çıktığında “Ya olmazsa” Para kaybedebilirim. Herkes benimle dalga geçer gibi düşüncededirler. Bu tip kişiler yaşamda pek fazla ilerleyemez. Duydukları korku, ilerlememelerine sebep olmaktadır.

Evet sevgili okurlarım bilinçaltının muhteşem gücünden size bölüm bölüm bahsetmeye çalıştım.  Görüşmek üzere. Sevgiyle mutlu ilerleyin…

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar