17.8 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana SayfaAşk ve ilişkilerBilinçaltının Muhteşem Gücü 6

Bilinçaltının Muhteşem Gücü 6

Merhaba Sevgili Dostlar

Bilinç denilen şey insanların yaptığı her davranışı, söylediği her sözü ve her türlü eylemi kontrol eden inanılmaz bir güçtür. Öyle ki gün içerisinde yaptığımız her şey, daha önce bilincimizde canlandırdığımız ve bu konu hakkında deneyim elde ettiğimiz bir durumdur. Eğer bilinçaltınızı kontrol edebilirseniz insan ilişkileri dahil her konuda kesinlikle bir adım önde olacaksınız. Bunun dışında bilinçaltınız, bir depo aracıdır. Daha önceden yaptığınız şeyleri ve gelecekte yapacağınız şeylerin her birini kaydeder ve günü geldiğinde sizin karşınıza çıkararak bilinçaltınız ile bir iletişim halinde olduğunuzu örnekli bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. Gelin sizinle bilinçaltının gücünü görelim.

Bilinçaltı Neler Yapabilir?
Bilinçaltı Neler Yapabilir?

Bilinçdışı Zihnin Bize Ne ve Nasıl Söyler ?

Hey Sen ! Senin Bilinçdışı Zihnin Benim!

* Ben asla uyumam, uyuya kalamam!

*Bütün davranışlarının altında, kodlanmış gizli duyguların çalışır. Bu duyguların değişmezse, davranışlarında değişmez. Mesela yemek yemeyi, mutluluk gibi bir anlam yüklediysen ,yükleyebileceğin yeni bir davranış oluşturmadığın sürece “kilo vermene” izin vermem.

*Ben hizmet için var mı. İsteklerinde net olmanı isterim. Benim sahibim senin iradendir. Benim olumsuz düşünmek gibi bir kodum yok. Şakadan anlamam. Eğer parayı hak etmiyorum dersen paranın sana gelmemesi yada elinde kalmaması için garantilerim. “Rezil oldum “dersen, ben rezil olmanı gerçekleştirme şartlarını oluştururum.

Evet sevgili okurlarım devam ediyoruz bu bölüme. Görüşmek üzere. Sevgiyle mutlu ilerleyin…

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar