17.8 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana SayfaAstrolojiBoğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcu, tıpkı başak burcu gibi toprak elementine sahiptir. Taşları zümrüt olan ve renkleri eflatun ile yeşil olan boğa burcu özellikleri arasında en dikkat çekeni, hedeflerine kilitlenerek başarıya ulaşma çabalarıdır.

Şanslı günleri Cuma olan boğa burçlarının uğurlu sayıları ise 6’dır. Oğlak ve başak burçları ile iyi anlaşan boğalar, kova, akrep ve aslan burçları ile ise pek anlaşamazlar.

Boğa Burcu Özellikleri Nelerdir?

12 burçtan ikincisi boğa burcudur. 21 Nisan – 20 Mayıs arasında boğa burcu döngüsü başlar. Yıl boyunca birçok gezegen boğa burcumu ziyaret eder. Boğa burçları hedefleri doğrultusunda sorunsuz ilerlerler, tüm dikkatlerini yaptıkları işe verirler. İlişkilerinde sahiplenme duygusu ön plandadır. Her daim güvenilir olan boğa burcu özellikleri arasında yardım etmeyi sevdikleri de görülür.

Sabırları oldukça yüksektir, karşısında ki insanı çatlatacak kadar sabırlıdırlar. Bu yönlerine rağmen çevresi tarafından sevilen, sıcakkanlı, iyimser insanlardır. Doğadaki oluşan olayları gözeterek, onları işlerine katarlar ve başarılı şekilde ilerlerler. Yapacakları herhangi bir şeyi kendi zevkine göre dizayn ederler. İstediklerini elde etmek konusunda başarılı olan boğalar, parayı her zaman araç olarak görürler. Yatırım ve finansta oldukça iyilerdir ve bu konular her zaman dikkatlerini çekmiştir.

Boğa Burcu Fiziksel Özellikleri

Boğa Burcu
Boğa Burcu

Fiziksel olarak, genellikle kısa boylu, güçlü boyuna sahiptirler. Gür ve kıvırcık saça sahip olan boğalar esmer tene sahiptirler. Erkekler fiziki olarak genellikle güçlü bir görünüme sahiptirler.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Bazen aşırılıklara kaçabilen boğa burcu kadını, yanlış aşklara sürüklenebilirler. Her ne kadar sessiz görünseler bile duyguları çok yoğundur. Sanata karşı merakları vardır, hoş ses tonuna sahiptirler. Her şeyden şikayet etmezler, sorumlulukları ön plandadır. İyi bir eş ve anne olmak onlara çok yakışır, evi ile bir bütün içindedirler. Çocukları ile çok iyi ilgilenirler. Mutfak onlar için özel bir bölümdür, gün boyu orada olabilirler.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Sakin yapıları ile boğa burcu erkeği, iyi bir baba olmaya adaydır. Sabırlı, cesur ve pratiklerdir. Gördüğü her çocuğa ilgi gösterir. Konforlu bir hayat isterler ve asla hayır demezler. Ne zaman bit dostunun başı sıkışsa ilk koşan onlar olur.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar