19.3 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana SayfaSağlıkDiş Sarılığından Kurtulmanın Yolu

Diş Sarılığından Kurtulmanın Yolu

Güzel görünen dişlere sahip olmak nerdeyse herkesin istediği bir şeydir. Dişleriniz her an görünür; gülünce, konuştuğunda.. Saklamak olanaklı değildir.

İnsanlar size baktıklarında herkesin gördüğü şeyler muhtemelen bir izlenim bırakacaktır. Neredeyse herkes beyaz dişlere sahip olmak istiyor, çünkü bu kültürümüzün güzellik idealinin bir parçası haline geldi. Bu beyaz dişlere nasıl sahip olabileceğimizi söylemeden önce sarı dişlerde yanlış bir şey olmadığını söylemek için bir dakikanızı ayırmak istiyoruz. Aslında, inci gibi dişlerden daha kuvvetli kılan daha fazla mine içerirler.

Dişleri Beyazlatmak
Dişleri Beyazlatmak

Doğal

Neyse ki, dişlerinizi beyaz görünüme döndürmek için kullanabileceğiniz basit, bütünüyle doğal bir yöntem var. Evet, bütünüyle sarıya gittiklerinde bile. Ünlülerin bu mükemmel “Colgate gülümsemesi” için kullandıkları pahalı beyazlatma tedavilerinin tümünü unutun. Çok daha basit bir yol var!

Neye İhtiyacınız Var?

Bu yöntem aktif kömür kapsülleri kullanarak yapılıyor. Bu yöntem için ihtiyaç duyduğunuz şey o kömür kapsüllerinden biri ve dişlerinizi fırçalamak için kullanmış olduğunuz farklı bir diş fırçası. Diş fırçasını musluğun altına ıslatın ve daha sonra bir kapsül açın ve içeriğini diş fırçanıza yerleştirin. Kağıt havlu gibi bir diş fırçasının altına bir şey koymanızı öneririz, bu şekilde kömürle hiçbir şey lekelemezsiniz.

Sonra, fırçalamaya başlamanın vakti geldi! Dişlerinizi normal olarak fırça fırçasıyla fırçalayın. Uygun dairesel hareketler kullanmanızı ve dişlerinizin arkasını unutmamanızı öneririz. Kömür en başta biraz toz hissedebilir, ancak bunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Tercih ederseniz, kömüre bir miktar diş macunu da ekleyebilirsiniz, ancak kesinlikle çok fazla kullanmayın.

Dişlerinizi bu biçimde üç ya da dört dakika fırçalayın ve sonra ağzınızı ve dişlerinizi durulayın. Aynaya bir bakın: Dişleriniz daha iyi görünecek. Aradaki farkı görmek için fırçalama öncesinde dişlerinizin fotoğrafını çekin ve fırçalama sonrasında bir daha çekin. Aradaki farkı kendiniz görün.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar