19.3 C
İstanbul
Pazar, Haziran 13, 2021
Ana SayfaAşk ve ilişkilerEl Ele Tutuşmanın Anlamları. Siz Nasıl El Ele Tutuşuyorsunuz?

El Ele Tutuşmanın Anlamları. Siz Nasıl El Ele Tutuşuyorsunuz?

Farkında değilsinizdir ama el ele tutuşma şekliniz, ilişkiniz ve nasıl bir çift olduğunuz hakkında bir çok şey söylüyor. Yapılan araştırmalara göre el ele tutuşurken elleriniz şekline göre ilişkiniz yorumlanabiliyor. Sizin el ele tutuşmanıza göre de bir yorum yapabiliriz. Yani sorumuz şu, siz nasıl el ele tutuşuyorsunuz?

El Tutma Şekli
El Tutma Şekli

El Tutma Şekline Göre Hissedilen Duygular

1- İç İçe

Sevgilinizle görseldeki gibi el ele tutuşuyorsanız, sizin sevginiz şefkate dayanıyor ancak ilişkiniz pek de ateşli değil. Avuç içi aşağı doğru olan kişi ilişkide daha güçlü bir kişiliğe sahip. Bu kişi genellikle ilişki içinde daha inisiyatifli ve kararlıdır.

2- Parmaklar Birbirine Geçiyorsa

Görseldeki gibi el tutuşması tutkulu bir ilişkiyi ve sevgililer arasında güçlü bir bağlantı olduğu anlamına gelir. Burada sevgililerin birbirinin elini sıkıca tutması önemlidir. Ellerden biri çok rahat ve gevşek olursa bu durum biraz düşünülmelidir.

3- Tek Parmak

Bu el tutma şekli her iki tarafın da özgürlüğüne düşkün olduğu anlamına gelmektedir. Bu tür çiftler birbirlerinin alanlarına ve mahremiyetine saygı göstermeyi bilir.

4- Kol Kola

Bir diğer elinizi destek gibi kullanırsanız, genellikle sevgilinizle aranızdaki hislerin ciddileştiği anlamına gelir. Ne yazık ki, hep olumluya işaret değildir: aynı zamanda bu sevdiğinizi sahiplendiğiniz anlamına da gelmektedir.

5- Bağlantılı Kol

Kollarını bu şekilde tutuşturan çiftler, genellikle bir sosyal aktiviteye katılanlar arasında görülmekte. Bununla beraber, her zaman bu şekilde el ele tutuşuyorsanız, sevgilinizi sahiplenmeye çalışıyorsunuz ya da ilişkinizde güvensizlik hissediyorsunuz.

6- Hafifçe Elini Çekmek

Bu, sevgilinizle ortak fikirlerinizin ve hislerinizin olmadığını gösterir. Ayrıca bir kişinin ilişki rutininden bıktığının bir işaretidir.

7- El Tutuşmadan

Sevgiliniz elinizi tutmaktan kaçınırsa, size özel yaptığı bir durum olduğunu düşünmeyin. Bununla beraber, utangaçlık veya mahremiyet isteğini de gösterebilir. Hemen karar vermeyin ve ilişkinizdeki diğer işaretleri gözlemleyin. Muhtemelen endişelenmenize gerek yoktur.

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar