19.3 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana SayfaAşk ve ilişkilerErkekleri İyi Hissettiren Hareketler

Erkekleri İyi Hissettiren Hareketler

Antik zamanlardan beri kadın ve erkeğe biçilmiş roller kültürel ve toplumsal kurallarla küçük yaşlardan başlayarak bilinç altına işleniyor. Son senelerde daha bilinçli anne ve babalar bu rolleri çocuklarına dayatmamak için pek çok önlem alsa da toplum hala bu yazılmamış kuralları cinsiyetler üzerine etiketliyor. Örneğin erkeklerin daha kuvvetli, koruyucu ve kollayıcı olması gerekliyken bayanların daha kırılgan, zarif, yardıma muhtaç ve zayıf olması gerekli olduğu gibi anlamsız davranış biçimleri destekleniyor. Bu da bilinç altına işlenen rollere sebep oluyor. Bir çok erkek esasında içten içe ona bir erkeğe yakışan hareketleri atfettiğinizde memnun oluyor. İşte bu 5 hareket erkekleri iyi hissettiriyor.

Erkekleri Mutlu Etmek
Erkekleri Mutlu Etmek

Sevgiliniz Araba Kullanırken Tan Koltukta Uyumak

Uzun yolda giderken siz uyurken şoför de uyuya kalabileceğinden biraz riskli olabilir. Ancak erkekler o araba kullanırken siz yan koltukta uyuyakaldığınızda bundan içten içe keyif alırlar. Çünkü bunu kendilerine karşı duyulan güven olarak yorumlarlar.

Sevgiliniz ya da Eşinize ‘Erkeğim’ Diye Seslenmek

Günümüzün koşullarında bu sözcük klişe gelebilir. Ancak ister maço olsun ister olmasın her erkek kendine bu biçimde seslenilmesinden hoşlanır. Siz de arada bir sevgilinize ‘Erkeğim’ diye seslenin. Gözlerindeki sevinci gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Ama gerçek bu!

İhtiyacınız Olmasa da Sevgilinizden Yardım İsteyin

Siz kendi ayaklarınızın üstünde durabilen kuvvetli bir kadın olmanıza rağmen kimi zaman karşınızdaki erkekten yardım isteyin. Bu içgüdüsel olarak erkeğin kendini işe yarar ve kuvvetli hissetmesine sebep olacaktır. Size yardım ederken ne kadar keyif aldığını görebilirsiniz. Çünkü ona ihtiyaç duyulması erkekleri duygusal yönden destekler.

Sevgilinizin Eşyalarını Giyinin

Antik zamanlardan beri her çeşit hayvan koku olgusunu kendi bölgesini belirlemek için kullanır. Bu sebeple midir eksiksiz olarak bilinmese de ; erkekler bayanların ; onların kıyafetlerini giyinmelerinden keyif alabiliyor. Yani o cinsel birleşmeden sonra erkeğin gömleğini giyinen kadın olayının bir anlamı var.

Erkeği Arada Bir Arayın Kontrol Edin

Asla her dakika ne yaptığını, nerde olduğunu sorup onu daraltmayın. Ancak; sevgilinize onu düşündüğünüzü gösterecek kadar günde 1 ya da 2 kere arayın. Dışarıya çıktığında ona bir telefon edip nasıl olduğunu sormanız kesinlikle onu çok iyi hissettirecektir. Bu sebeple fazla abartmadan onunla ilgilendiğinizi sevgilinize göstermeyi ihmal etmeyin.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar