24.4 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAşk ve ilişkilerErkeklerin Kadınlarda Beğendiği Özellikler

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Özellikler

Hoşlandığınız erkeği etkilemek, çekim alanınıza sürüklemek ister misiniz? O halde hazır olun! Bu maddelerden sonra hoşlandığınız erkeğin gözünde oldukça güzel bir yer edineceksiniz. Hadi başlayalım. 

Kadınlar İçin Süper Kahraman Olmak

Ahmet: Kendi ayakları üstünde durabilen kuvvetli bayanları elbette hepimiz beğeniyoruz. Ancak, ben kimi zaman süper kahraman gibi hissetmek istiyorum! Yeni bir cep telefonu alırken bana danışması, arabasının kış lastiklerini ne zaman değiştireceğini sorması hatta kavanoz kapağını açmamı istemesi bile beni sevindiriyor. Bu bana, hayatta kadın ve erkeğin dengeli gücünü kullanmasını ifade ediyor. Sevgili bayanlar, hayatla başa çıkmak için adım atın ama izin verin, biz de sizin için harekete geçelim!

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Özellikler
Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Özellikler

Çiçeksi ve Ferah Kokan Kadınlar

Tolga: Aslında şu an için tüm erkekler adına konuşuyorum: Temiz ve güzel kokan bayanları seviyoruz! Çiçeksi ve ferah parfüm kokusu bizi gerçekten etkiliyor. İtiraf etmeliyim: Bazen, yalnızca kokusuyla büyülenip peşinden gittiğim bayanlar oldu. O yüzden tavsiyem şu: Sevgili bayanlar! Hızlı bir duş alıp, gün boyu ferah ve güzel kokmak için kendinize vakit ayırın. Karşılığını, biz erkeklerden kesinlikle alacaksınız.

Samimiyetle Gülümseyen Kadınlar

Barış: Yoğun iş hayatı, trafik, sorumluluklarımız arasında koştururken samimiyetle gülümseyen bir kadına ihtiyaç duyuyorum. Bana, günün tüm yorgunluğunu unutturuyor ve kendimi tazelenmiş hissetmemi sağlıyor. Açıkçası, çok özel sürprizler bile gerek yok. Beni gördüğü anda gözlerinin parlaması ve gülümseyerek ‘nasılsın?’ diye sorması bile beni çok etkiliyor.

Kendini Geliştiren Kültürlü Kadınlar

Onur: Hayat devam ederken, kendisini ileri taşıyan kadınları beğeniyorum. Farklı bir müzik türünden hoşlanması, şehirdeki etkinlikleri takip etmesi, tutkuyla bağlı olduğu bir yazarın olması beni çok etkiliyor. Günün sonunda, hayatın her telinden konuşup öğrenebildiğim, eğlendiğim bir kadınla beraber olmak istiyorum. Birlikte gözlemlediğimiz dizinin yeni bölümünün yayınlandığını ondan duymak muhteşem olurdu.

Dozunda İltifat Eden Kadınlar

Kadınlar ilgi görmek, beğenilmek istiyor. Haklısınız! Ama, bizim de özel ilgiye ihtiyacımız var. Sürekli övülmekten bahsetmiyorum ama dozunda iltifat almak beni çok sevindiriyor. Parfümümün güzel koktuğunu, ona aldığım hediyeyi beğendiğini, gömleğimin yakıştığını duymak istiyorum. Her gün bir doz övgü, bence her erkeğin hoşuna gider. Haklı değil miyim? Benim için özel olan bir bayanın, bana tatlı sözler söylemesi egomu okşuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar