20.8 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 23, 2021
Ana SayfaGaleriExxen, Tolgashow Fragmanı Yayınlandı!

Exxen, Tolgashow Fragmanı Yayınlandı!

Bildiğiniz üzere uzun bir süredir Acun Ilıcalı tarafından kurulacak bir platform konuşuluyor ve Exxen Tolgashow büyük bir beklenti oluşturuyor. Platformun ismi tam olarak belli oldu ve şimdi de yavaş yavaş kadro tamamlanıyor. Acun Ilıcalı Exxen isimli yeni platformuna birçok ünlü ismi dahil ederken aynı zamanda yapılacak showlar da belli olmaya başladı.

Exxen için çok büyük bir bütçe ayrıldı ve insanların bu platforma gösterdiği ilgi ile birlikte projenin geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki Acun Ilıcalı, bir çok ünlü ismi platformda program yapmaları adına Exxen içerik üreticisi olarak davet etti. Şimdiden birçok ünlü ile anlaşan Acun Ilıcalı, platform ile ilgili gelecek planları olduğunu da söyledi. Daha birçok ismi bu platforma görebilir ve onların içeriklerini izleyebiliriz. Ayrıca yalnızca TV ünlülerini değil, dijital medya ünlülerini de programına davet etti. Birçok Youtuber ve sosyal medya işi yapan insan da Acun Ilıcalı’nın ekibine dahil oldu. Bunlardan biri de Türkiye’nin önde gelen komedyenlerinden Tolga Çevik oldu.

Herkesin yakından tanıdığı Tolga Çevik, kurulacak yeni platformda önemli ağır taşlardan bir tanesi olacak. Hasan Can Kaya ile birlikte iyi bir popülerlik yakalaması beklenen bu platform, Tolgashow ile birlikte yeni bir boyut kazanmayı başaracak gibi görünüyor.

Exxen Programları
Exxen Programları

Tolgashow Yeni Bir Konsept İle Gelecek

Tolga Çevik tarafından devam ettirilen Tolgashow, hatırlayacağınız üzere ilk başlarda skeçler ile devam ediyordu. Hemen sonrasında yarı talk-show yarı skeç bir hale gelen bu program, hem cesur hem de heyecanlı konseptler geliştirmeye çalışıyor.

Bu yeni programa cesur dememizin en önemli nedeni yapımın ismine filtresiz ifadesinin getirilmesi oldu. Muhtemelen biraz daha cesur çıkışlar yapılacak. Ancak yine de csınırları bunu önemli ölçüde engelleyecektir. Tolga Çevik tarafından sunulacak programda, yine ünlü oyuncular gelecek ve talk show benzeri bir şeyler ortaya çıkacak.

Avrupa Yakası ve Organize İşler gibi yapımlarda yer alan Tolga Çevik, oldukça deneyimli. İşte tam da bu nedenle Exxen platformuna yeni bir hava katabilir. Hemen aşağıya sizler için yayınlanan resmi fragmanı bıraktık. İzledikten sonra düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar