17.8 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana SayfaModaGünlük Hayatınızda Çantanızda Ne Taşırsınız?

Günlük Hayatınızda Çantanızda Ne Taşırsınız?

Biliyorsunuz ki dışarı çıkmadan önce çok fazla hazırlık yaparız. Özellikle kadınlarda bu hazırlığın daha uzun bir süre aldığını herkes az çok biliyordur sanırım. Özellikle çanta konusunda, üzerlerine giydiği kıyafetlerden tutun ten rengine göre bile çantayı değiştirebiliyorlar. Çünkü kombin olarak baktığınızda güzel durmasını istiyorlar.

Her Gün Dışarı Çıkarken Çantanızda Ne Taşırsınız?

Erkekler genelde bir çanta taşımaz aslında. Tabi bir şirket çalışanı veya benzer bir işte çalışan biri değilseniz. Çanta taşıma alışkanlığı Kadınlarda daha fazla görülmektedir. Şuan ki Jean tarzı kıyafetler dışında eski zamanlarda veya şuanda da cepleri olmayan kıyafetler de tercih edildiğinden dolayı, yanınızda bir şey taşıyacağınız zaman çanta kullanmanız zorunlu bir hale gelmiş oluyor.

Çantanızda Neler Taşırsınız?

Bu sorunun cevabını aslında bizzat ben veremeyeceğim. Herkesin çantasında ne taşıdığı kendinde saklıdır. Çantanızda sayabileceğim herhangi bir şey taşıyor olabilirsiniz. Bir makyaj çantası da olabilir, bir biber gazı da olabilir.

Tabi ki kesinlikle taşımanız gerekenlerden birinin ne olduğunu biliyoruzdur. Bir cüzdan katmadan asla dışarı çıkmayız. Alışveriş ihtiyaçları veya diğer gerekli durumlarda yanınızda cüzdan taşımanız gerekli olacaktır.

Erkekler Genelde Ceplerinde Ne Taşır?

Biz erkekler genellikle cebimizde pek fazla bir şey taşımayız. Arabası veya motosikleti olan kişiler anahtarlarını taşırlar. Bir telefon ve bir cüzdan. İşte hepsi bunlardan ibaret.

Peki Siz Genellikle Çantanızda Neler Taşırsınız?

Siz de cevaplarınızı yorumda belirtebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar