Güzel Kaşlara Kavuşmak İçin İnce Dokunuşlar

0
22

Kaşlarınızı uzman olarak düzenli şekilde şekillendirmek için zamanınız ya da paranız yoksa üzülmeyin. Onları kendiniz de güzel ve bakımlı hale getirebilirsiniz. Böylece güzel bir kaş görüntüsüne kavuşabilirsiniz. Bunu yapmak da oldukça basit ve hızlı işlemler ile mümkün. İşte kaş uzmanlarından kolay ipuçları.

Güzel Kaşlara Sahip Olmak
Güzel Kaşlara Sahip Olmak

1. Krem Kullanın

Kaşlarınız da vücudunuz kadar dikkat gerektiriyor. Kaşlarınızı daha sağlıklı ve dolgun tutmaya yardımcı olmak için sık sık Hindistan cevizi yağı, badem yağı ya da zeytinyağı gibi organik yağlar ile nemlendirin. Bu durum kaşınızın doğal bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

2. Fazla Kaşları Alın

Yeni çıkan kaşları, fazla uzamadan ve kaş şeklinizi bozmadan düzenli almanız hemen fark yaratır. Ayrıca, uzayan kaşları üstten bir makas yardımı ile kesin. Kaşlarınızın incelmesi ve yüzünüze oturması güzel bir görüntü sağlayacaktır.

3. Kaşları Fırçalayın

Saç fırçalamanın görünümünü geliştirmiş olduğu gibi, kaşlarınızı fırçalamak da onları anında bakımlı kılar. Bir kaş fırçası veya kullanmadığınız eski bir diş fırçası kullanabilirsiniz. Kaşlarınızı büyüme yönünde fırçayla fırçalayın ve bu şekilde alınacak veya kesilecek tüyleri de açığa çıkmış olur.

4. Boşlukları Doldurun

Boşlukların doldurulması kaş şeklinizi güçlendirecek ve dağınıklıktan uzaklaştıracaktır. Saç renginden iki ton daha açık veya gri ve sarı olduğunda iki ton daha koyu olan bir kalem seçin. Kaşlarınızı doğal ve güzel bir görüntüye kavuşturmak için bunları yapmalısınız. Yüzünüze uygun kaşı yapmak işte bu kadar basit.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here