17.8 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana SayfaDiyetlerHaftada 4 Kilo Vermek İstiyorsanız Bu Tarifi Uygulayın!

Haftada 4 Kilo Vermek İstiyorsanız Bu Tarifi Uygulayın!

Kilo vermeye çalışıyorsanız, amacınıza ulaşmanıza yardım edecek mucize bir içecek tarifi ile karşınızdayız. Bu mucize içeceği hazırlamak için ihtiyacınız olanlar yalnızca bal, limon ve tarçın. Sağlıklı kilogramya ulaşmak birçoğumuzun istediği ancak çeşitli bahaneler üreterek elde etmek için çaba göstermediği bir durumdur. Bazılarımız ise kilogram verme konusunda isteklidir ama bu süreci hızlandıracak bir desteğe ihtiyaç duyar. İşte kilogram vermenize yardım edecek bu desteği sizin için araştırdık. Her evde bulunan 3 gıda maddesinin karışımından elde edilen bu içecek ile haftada 4 kilogram vermek mümkün. Bal, limon ve tarçın karışımından el edilen ve haftada 4 kilogram verdiren içecek tarifi aşağıda sizlerle…

Bu İçecek Nasıl Kilo Verdiriyor?

Bal, limon ve tarçın, sindirimin iyileştirilmesine, vücudunuzdaki toksinlerin temizlenmesine ve bu sayede kilogram vermeye yardımcı olur. Bu, limonda bulunan pektin maddesinin daha uzun süre tok hissetmenize yardımcı olması ile gerçekleşiyor. Bu içecek midenizde, yağın çok daha iyi parçalanmasına yardımcı olan alkali bir ortam oluşturuyor. Tarçın ise sindirimi geliştirirken, hem de insülin üretimini düzenliyor ve karbonhidratların parçalanmasına yardım ediyor.

Hızlı Kilo Verme
Hızlı Kilo Verme

Haftada 4 Kilo Verdiren İçecek Tarifi

Malzemeler:
  • 1 çay kaşığı toz tarçın
  • Yarım limonun suyu
  • 1 çorba kaşığı bal
  • 1 bardak ılık su
Hazırlanışı:

Önce, pürüzsüz bir macun elde edilinceye kadar tarçın, limon suyu ve balı karıştırın. Sonra ılık su ekleyin ve içeceği bir kaşıkla karıştırın.

Ne Zaman ve Ne Kadar Tüketmelisiniz?

Her sabah aç karna bir bardak tüketmeniz öneri ediliyor. Ancak bu içeceği bir iştah kesici olarak değerlendirmeyin. Aksi takdirde kilogram vermenize yardımcı olmayacağı gibi farklı sağlık sorunlarına neden olabilir.

Not: Evde hazırladığınız ve sağlık durumunuza etki edebilecek bu tür karışımları kullanmadan önce muhakkak doktorunuza danışmalısınız.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar