19.3 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana SayfaManşetÖzlem Bildirici Kimdir?

Özlem Bildirici Kimdir?

Sevgili okurlar, bundan böyle her gün ‘YENİDEN DOĞUŞ’ köşemizde sizlerle birlikte olacağız. Size alanımda uzmanlık aldığım konularda yazmaya çalışacağım. Sizlerin de merak edip ilgileneceğinize inandığım konularda bilgilerimi paylaşacağım.

İlk köşeme sizlere kendimi tanıtmakla başlamak istiyorum.

1977’de Kadirli’de doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi Kadirli’de tamamladım. Lisans eğitimimi 1999 yılında Sakarya Üniversitesinde yaptım.

Zihnimizin özellikleri, insanların ruhsal durumları ile kuantum alanına her zaman ayrı bir ilgi duydum. Çalışmalarımın, araştırmalarımın çoğunu bu alanda sürdürdüm. Bir bireyin bütün özelliklere sahip olmasına rağmen bir problemle karşılaştığında, çözmede sıkıntı yaşadığında, kişinin karakterine özel çözüm yöntemleri uygulamak gerektiğini düşünüp, çözüm odaklı çalışıyorum. Bu sebeple daha fazla yönteme ve bilgiye sahip olmak için birçok değişik şehirde farklı eğitimlere katıldım.

2000 yılında özel sektörde Adnan Menderes ÜNV. Psikinalliz ve Psikoterapi     uygulayıcısı eğitimi  alarak  Psikoterapist olarak uzun yıllar çalıştım. Süleyman Demirel Üniversitesinden “Aile Danışmanlığı”  “Yaşam Koçu” eğitimi aldım. Uzun yıllar  Aile Danışmanlığı, Evlilik Danışmanlığı, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Çift Danışmanlığı, Ergen ve Çocuk Danışmanlığı ve Yaşam Koçluğu yaptım.

Aile Sistemi, Regresyon, Sağlıklı Boşanma, İlişki Danışmanlığı, Birey danışmanlığı, Çift ve Aile Danışmanlığı, Cinsel Sorunlar, Cinsel İşlev Bozuklukları, Vajinismus, Cinsel İsteksizlik, Erken boşalma, Aile ve Aile Evlilik Terapisi, Bilinçaltı Temizleme, Bilinçaltı Yenileme, Bilinçaltı Kodlama vb. konularda çalışmalar yaptım ve bu çalışmalarımın bazıları halen devam ediyor.

Üvey anne-baba-kardeş Danışmanlığı, Cinsel Danışmanlık, Yas Yönetimi, Çocuk Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Yetişkin Danışmanlığı, Eğitim Danışmanlığı, Kariyer Danışmanlığı ,Duygusal özgürleşme uygulayıcılığı halen devam etmekte olan çalışmalarım arasındadır.

Aldığım Eğitimler

Psikanaliz, psikoterapi, Aile Danışmanlığı, Regresyon, Hipnoz, Hipnoterapi, EFT Duygusal Özgürleşme Tekniği Yaşam Koçu, Toplum Bilimci, Pedagojik Eğitim, İmago Çift Terapisi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Aile ve Yaşam Koçluğu,  ,Objektif Testler Uygulayıcısı, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık, Şema Terapi ,Yaratıcı Drama, Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi, Akıl-Zeka Oyunları, İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Beden Dili, Bireysel Koçlu, CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Etkili İletişim, Öfke ve Stres Yönetimi, Etkili Konuşma ve Diksiyon, Kriz Yönetimi, Liderlik ve Yöneticilik, Motivasyon Teknikleri, Problem Çözme Becerileri, Stratejik Yönetim, Stres ve Zaman Yönetimi, Sunum Becerileri ve Toplantı Yönetimi, Takım Çalışması, Uluslararası Pazarlama, Hasta ve Yaşlı Bakımı, Hızlı Okuma Tekniği Eğitimi, CHARATERİX, Bioenerji Master, Altın Üçgen Enerjisi …

Vermekte Olduğum Eğitimler

Aile Danışmanlığı, Bilinçaltı Temizleme, Bilinçaltı Yenileme, Bilinçaltı Kodlama, Regresyon (Geçmiş Yaşam Şifası ), Yaşam Koçu, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi, Bireysel Koçluk, Öfke ve Stres Yönetimi,  Bioenerji, Altın üçgen enerjisi, Stres ve Zaman Yönetimi konularında da eğitim vermeye devam ediyorum.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar