19.3 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana SayfaRüya TabirleriRüyada Kestane Toplarken Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kestane Toplarken Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kestane toplarken düşmek, kişinin tam refaha ulaşmak üzereyken sıkıntı çekmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada kestane toplamak bereket olarak yorumlanırken kişinin toplama sırasında düşmesi, bolluğa yaklaşmışken sıkıntıya düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kestane Toplarken Düşmek ve Yaralanmak

Bu rüyanın görülmesi,  rüya sahibinin düşeceği sıkıntıların büyük olması şeklinde yorumlanır.  Şayet rüyayı gören kişinin düştükten sonra yaralansa bile hemen kalkarak toplamaya devam etmesi ise, sıkıntıya düşmesine rağmen toparlanma sürecine hızlı girmesi olarak yorumlanmaktadır.

Düştükten Sonra Kestanelerin Kafasına Düşmesi

Rüyayı gören kişi yere düştükten sonra kafasına kestaneler düşüyorsa, rüya yorumcuları bunu bolluk ve bereketin o kişiyi her şekilde bulacağı şeklinde tabir ederler. Ancak bunun için kişinin ibadetlerini aksatmadan yapması ve amellerinde daha dikkatli olması beklenir.

Dev kestanelerin düşen kişinin üstüne düşmesi ise, kazancının büyük olacağına işaret olarak kabul edilmektedir. Rüyada bu durumlar olumsuz olsa da gerçekte bunun için yapılan yorumlar böyledir.

Kestane Toplarken Düşmenin Psikolojik Yorumu

Kestaneleri toplarken düştüğünü görenler, genellikle yaptıkları çalışmalarda başarıya ulaştığını düşünürken hayal kırıklığı yaşayan kimselerdir. Bu kişilerin önemli projelerinin yarım kalması, onların bilinçaltına bu şekilde yansıması ve rüyalar görmeleri ile sonuçlanır.

Böyle bir rüya gören kişinin aile içerisinde sıkıntılar yaşıyor olması da mümkündür. Aile sıkıntılarının özellikle maddi olarak kış aylarında artması, bu rüyanın psikolojik yorumları arasında yer almasına neden olabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar