24.4 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaRüya TabirleriRüyada Zünnar Taktığını Görmek

Rüyada Zünnar Taktığını Görmek

Rüyada Zünnar taktığını görmek, şan ve şöhret olarak yorumlansa da bu yorum İslami rüya tabirleri yorumcuları tarafından reddedilmektedir. Kimi yorumcular Zünnar yani Hristiyan keşişler tarafından bele bağlanan ve ucunda haç olan kemeri takmayı, çocuk sahibi olmak olarak da yorumlamıştır.

Zünnar Nedir?

Zünnar, Hristiyan rahiplerin bellerine taktıkları bir tür kuşaktır. Zünnar adı verilen bu kuşak (ya da kemer), Hristiyan inancını yansıtan motifler içerir. Bu motifler hac, İsa gibi Hristiyanlık inancında önemli yere sahip motiflerdir.

Rüyada Zünnar Taktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zünnar taktığını görmek, çocuk sahibi olmak,  şan şöhret ve benzer yorumlar yapılan bir rüyadır. Ancak Hıristiyanlara özel bir şey olması nedeniyle, bazı yorumcular bunun hayırsız bir rüya olabileceği üzerinde durmuşlardır.

Rüyada Zünnarın Kırılması

Rüyada, kişinin takılan zünnarının kırılması ise varsa çocuğunun başına kötü bir şeyin gelmesine veya dünyasının bozuk olduğuna işarettir. Bu rüyayı gören kişilerin ibadetlerinde dikkat etmesi ve gösterişten uzak olmaları gibi işaretlerde bulunduğu sıkça dile getirilmektedir. Rüyada zünnarın kırılmasını gören kişinin çocuğunun çevresine ve yaşantısına dikkat etmesi gerektiği vurgulanır.

Rüyada Altın Zünnar Görmek

Zünnarın altın olması parlak ancak hayırsız bir geleceğe yani maddi kazanıma işaret olarak görülür. Bu yüzden rüyayı gören kişinin kazanç elde ederken kul hakkına dikkat etmesi, aksi halde malını kısa sürede büyük belalar atlatarak kaybetmesi olarak yorumlanır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar