20.8 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 23, 2021
Ana SayfaModaSolan Siyah Pamuklu Giysiler Nasıl Canlandırılır?

Solan Siyah Pamuklu Giysiler Nasıl Canlandırılır?

Solan Siyah Pamuklu Giysiler Nasıl Canlandırılır? Siyah giymenin getirdiği avantajlardan biri sizi daha ince göstermesi ve modaya uygun şık ve sinirli görünmesidir. Siyah kıyafetler, dolabınızdaki nerdeyse her şeyle de iyi koordine olur. Ancak olumsuz yanı solması. Birkaç yıkama işleminden sonra, bir zamanlar canlı olan siyah tişörtünüzün daha çok gri bir gölge gibi olduğunu fark edebilirsiniz. Çamaşır makinesi yardımı ile siyah ve pamuklu giysinizin yeni ve taze görünmesi için rengi kolayca yeniden canlandırabilirsiniz.

Solan Siyah Pamuklu Giysiler Nasıl Canlandırılır?

Yapılış

Lavaboya su doldurun. Pamuklu giysinizi suya batırın ve beklemesine izin verin. 2 fincan sıcak su ile bir ölçme kabını doldurun. İki siyah boya paketini fincana dökün ve çözülene kadar bir kaşıkla karıştırın.

Çamaşır makinenizi sıcak olarak ayarlayın. Makineyi yarıya kadar su ile doldurun. Boyanın kabın içinde bütünüyle çözüldüğünden emin olduktan sonra, boya karışımını makineye dökün.

Buruşmamış kıyafeti çamaşır makinesine yerleştirin, kapağı kapatın ve uzun bir döngü açın.

Döngü sona erdiğinde, pamuklu siyah giysiyi makinede bırakın. Makineyi soğuk suyla kısa bir döngüye ayarlayın. Uygun miktarda çamaşır deterjanı ekleyin ve makineyi tekrar çalıştırın.

Döngü bittiğinde giysiyi çamaşır makinesinden çıkarın ve kurutucuya yerleştirin. Orta ateşte 30 dakika kurumaya ayarlayın. Büzülme konusunda endişeleriniz var ise, öğeyi bir çamaşır askısına asın ya da kurumaya bırakın.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Son Yorumlar